Blaty granitowe i marmurowe

Maksymalna ochrona przed drobnoustrojami i ekskluzywny wygląd.

To główny powód, dla którego blaty granitowe i blaty marmurowe znalazły szerokie zastosowanie w wykończeniu kuchni. Charakteryzuje je również trwałość w połączeniu z łatwością i praktycznym utrzymaniem. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów produkujemy kuchenne blaty granitowe, jak również oferujemy wykładanie ścian w kuchni płytkami granitowymi oraz płytkami marmurowymi.

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Sposób montażu kamienia naturalnego zasadniczo nie różni się od wykładania ścian tradycyjnymi płytkami ceramicznymi. Przewagą kamienia jest łatwość utrzymania higieny, trwałość wyrobów granitowych. Nie musisz używać desek kuchennych do przygotowywania potraw. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość na obciążenia oraz temperaturę. Na blatach granitowych można swobodnie położyć rozgrzane naczynia bez obawy przed odbarwieniami, czy uszkodzeniem powierzchni blatu. Blaty granitowe są odporne na ogień i wysoką temperaturę, dlatego też mogą być wykorzystywane do wykończenia kuchni w pobliżu kuchenek i piekarników. 

Jesteśmy producentem wysokiej jakości blatów granitowych i blatów marmurowych. Nasz zakład produkcyjny znajduje się nieopodal Strzegomia, w pobliżu Świdnicy.

W galerii znajdują zdjęcia przykładowych realizacji blatów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.