Blaty łazienkowe

Zrelaksuj się w przyjemnym otoczeniu i sterylnych warunkach.

Łazienka dla każdego z nas to miejsce wyjątkowe. To tu w przyjaznym i miłym otoczeniu możemy się zrelaksować i wypocząć. Dlatego tak ważne jest, aby była wykończona z materiałów najwyższej jakości. Marmurowe i granitowe blaty łazienkowe dają poczucie estetyki i sprzyjają wypoczynkowi. Kamień naturalny może być wykorzystany w łazienkach do okładania ścian pryszniców, wanien, toalet i bidetów. Z kolei blaty granitowe i blaty marmurowe z powodzeniem są wykorzystywane do wykończenia zlewów i wanien. Elementy z kamienia naturalnego można wykorzystać do wykończenia podłóg. 

 

ŁATWOŚĆ W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Przy wyborze tego rodzaju rozwiązań otrzymują Państwo elegancki wygląd swoich łazienek, trwałość materiałów, a przede wszystkim łatwość utrzymania czystości w pomieszczeniu. Oferujemy generalne wykończenie łazienki z kamienia naturalnego na podstawie wspólnie z Państwem przygotowanego projektu. 

 Elementy blatów granitowych i blatów marmurowych produkowane są w naszym zakładzie w pobliżu Strzegomia.  Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji.