Nagrobki granitowe

Nasza firma wyspecjalizowała się w tworzeniu nagrobków. Wykonujemy  nagrobki granitowe pojedyncze, nagrobki podwójne oraz grobowce. Zdobyte przez ponad 20 lat doświadczenie pozwala nam tworzyć pomniki granitowe najwyższej jakości, według wzorów własnych, jak również z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i potrzeb naszych klientów.

W galerii prezentujemy nasze portfolio. Możecie Państwo zapoznać się z przykładowymi realizacjami naszej firmy. W celu ułatwienia odnalezienia poszukiwanego pomnika galeria została podzielona na dwie części: nagrobki pojedyncze i nagrobki granitowe podwójne.

Zamówienia indywidualne

Istnieje możliwość połączenia dwóch nagrobków. W przypadku jeśli podoba się Państwu napisówka granitowa z jednego pomnika i pozostała część nagrobka  z drugiego – wykonamy również taką realizację.

Jeśli nie odnajdziecie Państwo zadowalającego wzoru w galerii, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie wspólnie przygotujemy projekt na podstawie Państwa indywidualnych preferencji.

Nasze nagrobki są produkowane w całości w Polsce. Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Rogoźnica, w okolicy miasta Strzegom. Nie importujemy gotowych pomników granitowych ani poszczególnych elementów z Chin, przez co możemy szczycić się najwyższym poziomem jakości, a co za tym idzie – zadowolenia Klientów.

 

   Nagrobki pojedyncze

   Nagrobki podwójne