Parapety granitowe

Są dyskretnym, a zarazem szlachetnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Tak można określić parapety granitowe i parapety marmurowe, które wykonujemy z kamienia naturalnego. To Państwo zdecydujecie o użytym rodzaju kamienia i kolorze. Można wybrać z szerokiej gamy marmurów i granitów, dostępnych w naszej ofercie. Parapety projektujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Dbamy o to, aby nasze wyroby były uzupełnieniem aranżacji każdego wnętrza, a poza funkcją estetyczną były również funkcjonalne.

 

ESTETYKA I DŁUGOWIECZNOŚĆ

Dzięki polerowaniu, powierzchnie parapetów są gładkie, przez co zachowują połysk przez długi czas. Są również łatwe w utrzymaniu czystości. Jeśli zdecydujecie się Państwo na użycie parapetów z kamienia naturalnego, otrzymacie wyrób odporny na ścieranie i zmiany temperatury oraz wilgotność. Cechy parapetów granitowych i parapetów marmurowych zdecydowanie przewyższają pod względem jakości tradycyjne parapety z drewna czy terakoty. To inwestycja na lata. To trend, który nie przemija.

 

Nasze wyroby produkowane są w całości w Polsce, w okolicach Strzegomia, a więc w sercu Zagłębia Kamieniarskiego. Nie importujemy kamienia z Chin, dzięki temu możemy szczycić się jakością produktów granitowych na najwyższym poziomie.

W prezentowanej galerii możecie Państwo zapoznać się z przykładowymi realizacjami.