Schody granitowe

Praktycznie niezniszczalne, jednocześnie urzekające swoim pięknem.

To dwa powody, dla których kamień granitowy i kamień marmurowy znalazł szerokie zastosowanie w produkcji schodów granitowych oraz schodów marmurowych. Nasze wyroby projektujemy w ścisłej współpracy z klientem. To od Państwa zależy wybór materiału, koloru granitu oraz sposób aranżacji wnętrza, w którym znajdą się wymarzone schody granitowe lub schody marmurowe. Dzięki temu nasze schody będą nie tylko estetycznie, ale również funkcjonalnie dopasowane do każdej aranżacji wnętrza oraz do Państwa gustu i stylu.

Do produkcji schodów wykorzystujemy kamień marmurowy oraz kamień granitowy. Materiały te charakteryzują się długowiecznością i odpornością na ścieranie. Są odporne na zmiany temperatury oraz zmienną wilgotność powietrza. Idealnie nadają się jako stopnie schodowe zarówno na zewnątrz jak do wnętrz Państwa domów, mieszkań, gabinetów, sklepów i firm.

 

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

W celu zadbania o Państwa bezpieczeństwo, gładką i śliską powierzchnię schodów granitowych i marmurowych, poddajemy procesowi piaskowania lub nacięcia w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Nasz zakład produkujący wyjątkowe schody granitowe i schody marmurowe znajduje się w Rogoźnicy na trasie między Strzegomiem a Legnicą.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy galerię naszych realizacji, w której znajdziecie Państwo wyroby z kamienia naturalnego.